نماشویی ساختمان

[one_second]

نماشویی ساختمان، تخصص ما است.

ما با بیش از ۱۵ سال سابقه حرفه ای در زمینه نماشویی ساختمان ها، با استفاده از بهترین متریال ها و پاک کننده ها و با بهره گیری از به روزترین تجهیزات، نماشویی ساختمان شما را با نازل ترین هزینه برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

نماشویی ساختمان نیز همانند ساب سنگ، داستانی مشابه دارد. این هم نوعی خدمات ساختمانی محسوب می گردد که نمای ساختمان به صورت حرفه ای شسته می شود و ظاهر ساختمان دوباره احیا می گردد. به دلیل باران های اسیدی در شهر تهران، انجام خدماتی نماشویی هر چند وقت به صورت منظم توصیه می شود.

ما تنها تیم نماشویی در تهران هستیم که برای هر نوع سنگ با توجه به جنس و کیفیت آن، از متریال مخصوص آن استفاده می کنیم. علاوه بر آن کادر ما بسیار حرفه ای بوده و در هر دو حالت نماشویی با طناب و هم چنین نماشویی با داربست، عملکرد فوق العاده دارد. کلیه اصول ایمنی در نماشویی با طناب در نظر گرفته شده و از این بابت جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

شما در این بخش هم چنین می توانید تیزر ویدیویی ما را مشاهده فرمایید.

[/one_second]

[one_second]

[/one_second]

[one_second]

قبل از نماشویی

 

[/one_second]

[one_second]

بعد از نماشویی

[/one_second]

هزینه و قیمت نماشویی چقدر است ؟

نماشویی، به طور کلی بر دو نوع است:

  1. نماشویی با طناب
  2. نماشویی با داربست

نماشویی از جمله تخصص های ما است. ما نماشویی را بر دو نوع با طناب و با داربست انجام می دهیم. نماشویی ما کاملا با کیفیت بوده و شما می توانید در این صفحه ویدیو ما را در مورد نماشویی مشاهده بفرمایید.